spolupráca

Spolupráca

Ako pri každej ľudskej činnosti, tak aj v tomto prípade, je spolupráca veľmi dôležitá. Na tejto stránke nájdete niekoľko odkazov na mojich spolupracovníkov prípadne sponzorov. Bez nich by to tak nešlo!

Sponzorovaný hosting od spoločnosti WebSupport.sk
Spoľahlivý, kvalitný a stabilný hosting je základom každého webového projektu. Som veľmi rád, že mňa podporil práve WebSupport. Je to jednotka na slovenskom trhu, čo sa týka zákazníckej podpory a služieb. Okrem toho sa ukážkovo správajú aj ku svojim zamestnancom. Užite si výnimočný The Hosting už od 1,40€ mesačne od WebSupport.sk.

Hudobná skupina Royal
Hľadáte skvelú kapelu na ples, svadbu, jubilejnú oslavu, stužkovú, tanečnú zábavu či kultúrne podujatie? V tom prípade Vám môžem odporučiť hudobnú skupinu Royal. Okrem skúseností a dobrej zábavy prinesú aj kvalitné hudobné nástroje a vlastné osvetlenie.

Sgentúra splnený sen
Agentúra SPLNENÝ SEN Vám ponúka kompletnú výzdobu priestoru pre Váš slávnostný deň. K dispozícii majú množstvo inventáru, od rôznych druhov svietnikov, váz, kvetín, stojanov na kvety, návlekov na stoličky, mašlí na stoličky a množstvo iného drobného inventáru a dekorácii. Práca zahŕňa zdobenie stolov, priestorov, plafónov, kostolov, svadobného auta, prípadne výzdobu Vášho domu.